W ramach kompleksowej usługi pogrzebowej Firma H. Skrzydlewska zapewni nieodpłatny przewóz zwłok osoby zmarłej z miejsca zgonu, do jednej z naszych specjalistycznych chłodni, które znajdują się w domach pogrzebowych usytuowanych przy największych cmentarzach Łodzi, Zgierza i Głowna. Transport zwłok dokonywany jest na zlecenie osoby, która będzie zajmowała się organizacją uroczystości pogrzebowych. Firma H. Skrzydlewska przewozy osób zmarłych wykonuje nowoczesnymi karawanami, spełniającymi wszystkie wymogi sanitarne.
 
Zgłoszenia na transport osób zmarłych przyjmujemy pod numerami telefonów: 42 672 33 33, 800 672 333, 195 88, które czynne są całą dobę.
 
Pracownicy Firmy H. Skrzydlewska udzielą Państwu wszelkich informacji dotyczących przewozu ciała osoby zmarłej oraz wskazówek jak krok po kroku załatwić dalsze formalności pogrzebowe. Przekażą dane biura pogrzebowego, w którym ze względu na jego lokalizację będzie Państwu najwygodniej dokonać wszystkich ustaleń dotyczących uroczystości pogrzebowych. Wybrać trumnę, kwiaty na pogrzeb, ustalić termin kremacji, która zostanie wykonana w naszym krematorium w Łodzi.